LAMPEFOD, malet metal, mandsfigur, 20. århundrede.

62749. LAMPEFOD, malet metal, mandsfigur, 20. århundrede.

Højde 40 cm.

Tab af maling, Brugsslitage. senere maleri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 40 cm.

Antal besøg: 629