SPISESKAB, rokokostil, 20. århundrede.

62580. SPISESKAB, rokokostil, 20. århundrede.

Nøgle til rådighed. Længde 105, bredde 44, højde 189 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.034