IVAR MORSING. "Donkey Rider", olie på Panel, usigneret.

62302. IVAR MORSING. "Donkey Rider", olie på Panel, usigneret.

33 x 40,5 cm.

Tap af maling / stødskader.

Kunstner/designer

Ivar Morsing (1919–2009)

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 40,5 cm.

Tap af maling / stødskader.

Kunstner/designer

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besøg: 1.138