Kommode, svensk møbelfabrik, 20. århundrede.

62209. Kommode, svensk møbelfabrik, 20. århundrede.

Længde 76,5 bredde 41, højde 105 cm.

Slitage, ridser og mærker. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 878