LARS ENGLUND. Komposition, grafisk tryk, signeret og dateret 17/150.

62111. LARS ENGLUND. Komposition, grafisk tryk, signeret og dateret 17/150.

Bladstørrelse 41,5 x 29 cm.

Ikke en gradrække uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Englund (Født 1933)

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladstørrelse 41,5 x 29 cm.

Kunstner/designer

Lars Englund (Født 1933)

Antal besøg: 1.385