SPISEMØBLER, moderne design.

SPISEMØBLER, moderne design.
617612. SPISEMØBLER, moderne design.

Ellipseformet bord, fire stole.
Længde 160 cm Dybde 100 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 160 cm Dybde 100 cm.

Brugsslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 420