Sæt , 3 dele, Lisa Larson, Gustavsberg, 20. århundrede.

60810. Sæt , 3 dele, Lisa Larson, Gustavsberg, 20. århundrede.

Flodhest, plak og hund. Længde 14-17 cm.

Mindre slitage. Gravhund med mulig fabrikationsfejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.030