Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Malerie
OKÄND KONSTNÄR. Motiv med fiskerfamilie, olie på lærred, signeret J. Nielsen.
60465. OKÄND KONSTNÄR. Motiv med fiskerfamilie, olie på lærred, signeret J. Nielsen.
36,5 x 58 cm.
Vis hele teksten
Krackelyrer.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
36,5 x 58 cm.
Vis hele teksten
Krackelyrer.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
1.026