RYGEBORD, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

60213. RYGEBORD, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

Intarsiadekor. Længde 60 bredde 60 højde 58 cm.

Slitage og ridser, nøgle mangler, skabsdellås, trækhåndtag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 9.204