SPISESKAB, rokokostil, 20. århundrede.

59557. SPISESKAB, rokokostil, 20. århundrede.

Hvidlakeret med forgyldte detaljer, profileret front dekoreret med romber, skabe dekoreret med hylder, to skuffer med messinggreb. Længde 115, bredde 50, højde 200 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.061