SKAB med vitrine, begyndelsen af det 20. århundrede.

59455. SKAB med vitrine, begyndelsen af det 20. århundrede.

Hvidmalet, Art Nouveau. Nøgle tilgængelig. Længde 72 bredde 41 højde 206 cm.

Slitage, laktab, løse beslag medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.361