Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Keramik & porcelæn
Europæisk
VAS, flinttøj, Art Nouveau, Alf Wallander Rörstrand, begyndelsen af det 20. århundrede.
59279. VAS, flinttøj, Art Nouveau, Alf Wallander Rörstrand, begyndelsen af det 20. århundrede.
Højde ca 15 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca 15 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
6.483