BLOMSTERBORD med pladeindsats, gustaviansk stil, 20. århundrede.

58726. BLOMSTERBORD med pladeindsats, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 80, bredde 40, højde 74 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.454