Sæt OG MERE, mest Indien, inklusive sølv, 20. århundrede.

58374. Sæt OG MERE, mest Indien, inklusive sølv, 20. århundrede.

Varen inkluderer øreringe, halskæder, metal.
Vedhæng med kædedekoration af røde sten, ustemplet sølv, højde ca. 15 cm.

Skader, slitage. Dekorativ del på sølvvedhænget mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.111