kiste, malet, 1700-tallet.

kiste, malet, 1700-tallet.
581455. kiste, malet, 1700-tallet.

Mærket med året 1758.

Længde 88 cm.
Bredde 54 cm.
Højde 40 cm.

Slitage, skader, renoveret, suppleret. Nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket med året 1758.

Længde 88 cm.
Bredde 54 cm.
Højde 40 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.101