MANDOLIN, mærket "TW" og BØRNEDRAGE, umærket.

579357. MANDOLIN, mærket "TW" og BØRNEDRAGE, umærket.

Mandolin, længde ca 65 cm.
Harmonika, længde ca 28 cm.

Slitage, skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mandolin, længde ca 65 cm.
Harmonika, længde ca 28 cm.

Antal besøg: 968