LYSKELYSE, til 3 lys, Empire stil, 20. århundrede.

57924. LYSKELYSE, til 3 lys, Empire stil, 20. århundrede.

Kurvbund. Højde ca 78 cm.

Have på. Der mangler et prisme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kurvbund. Højde ca 78 cm.

Antal besøg: 1.051