NATHALIA EDENMONT. "Humble", C-print monteret på aluminium og glas, a verso nummereret 1/6, signeret og dateret 2010.

574918. NATHALIA EDENMONT. "Humble", C-print monteret på aluminium og glas, a verso nummereret 1/6, signeret og dateret 2010.

120x95 cm.
Gave fra kunstneren til den nuværende ejer.

Ingen bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

120x95 cm.

Ingen bemærkninger.

Antal besøg: 2.412