DESK TELEFON, håndsæt mærket Telegrafstyrelsens Værksted Nynäshamn.

573629. DESK TELEFON, håndsæt mærket Telegrafstyrelsens Værksted Nynäshamn.

Højde 26 cm.

Slitage, skader, en hjørnebeskytter mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 26 cm.

Antal besøg: 688