SALONGRUPPE, 8 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

57260. SALONGRUPPE, 8 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

Sofa længde 226 cm.

Slitage, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofa længde 226 cm.

Slitage, finerskader.

Antal besøg: 7.426