FLINT LOCK PISTOL, kopi, 20. århundrede.

572001. FLINT LOCK PISTOL, kopi, 20. århundrede.

Længde 21 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 21 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 753