KULFABRIKANT, kobber, dekoration af blade, dateret 1776.

56336. KULFABRIKANT, kobber, dekoration af blade, dateret 1776.

Længde 40 cm. Samlet højde inkl. håndtag 41 cm.

Brugsslitage, håndtag med reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.404