GLASSKULPTUR, "Orchid" signeret Timo Sarpaneva.

56276. GLASSKULPTUR, "Orchid" signeret Timo Sarpaneva.

Mærket 3568. Højde ca 25 cm.

Mindre slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket 3568. Højde ca 25 cm.

Mindre slitage og ridser.

Antal besøg: 1.060