BORDPENDUL, gustaviansk stil, 20. århundrede.

56134. BORDPENDUL, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Pendul fås, højde ca. 39 cm.

Slid, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pendul fås, højde ca. 39 cm.

Slid, nøgle mangler.

Antal besøg: 724