ARNE CASSEL. Bybillede, olie på lærred, signeret.

55532. ARNE CASSEL. Bybillede, olie på lærred, signeret.

63 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Cassel (1898–1965)

Få foretaget en gratis vurdering!

63 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Cassel (1898–1965)

Antal besøg: 1.924