VAS og TEBURK, porcelæn, orientalsk, 20. århundrede.

55391. VAS og TEBURK, porcelæn, orientalsk, 20. århundrede.

Herunder vas Japan. Maksimal højde ca. 26 cm.

Slitage, farvetab på vase.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, farvetab på vase.

Antal besøg: 1.111