LYS, 3 par, 1800-tallet.

LYS, 3 par, 1800-tallet.
54782. LYS, 3 par, 1800-tallet.

Højde 11 - 23 cm.

Mølleslitage, buler, ridser. De højeste lysestager bærer spor af forsølvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 11 - 23 cm.

Antal besøg: 906