LARS "BJÖNNI" ANDERSSON. Får græssende Orust.

543384. LARS "BJÖNNI" ANDERSSON. Får græssende Orust.

Litografi, indrammet med glas. Signeret 261/280. 400x470 mm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.374