VÆGHYLDE, i form af billedramme, 20. århundrede.

542106. VÆGHYLDE, i form af billedramme, 20. århundrede.

Ydermål ca 63 x 54 cm.

Slitage, mindre dekorative skader, belysning ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ydermål ca 63 x 54 cm.

Antal besøg: 2.475