STOP og BAKKE, tin, delvist GAB, 1930'erne.

541344. STOP og BAKKE, tin, delvist GAB, 1930'erne.

1 stop, indretning efter "Susanna i Badet". ustemplet, formentlig 1930'erne 1 tønde, GAB, diameter ca 30 cm.

Brugsslitage. Stop med monogramgravering. Tønde med ridser og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 380