ELGITARR, Ibanez Roadstar.

ELGITARR, Ibanez Roadstar.
53900. ELGITARR, Ibanez Roadstar.

Længde omkring 100. Lavet i Japan.

Slitage. Stemmemekanik-delen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.583