MANGE blikdåser, Sæt , After Eight, Eterna osv... 1900-tallet.

537544. MANGE blikdåser, Sæt , After Eight, Eterna osv... 1900-tallet.

Højde ca 1,5 - 19,5 cm.

Slitage, ridser og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 1,5 - 19,5 cm.

Slitage, ridser og buler.

Antal besøg: 664