ARMBANDUR, Omega, quartz, cal 1370, stålkasse.

537179. ARMBANDUR, Omega, quartz, cal 1370, stålkasse.

Bolig 196.0122.
Urskivens diameter ca. 28 mm.

Slitage, ikke funktionstestet, defekt arbejde, ridser og revner i glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bolig 196.0122.
Urskivens diameter ca. 28 mm.

Antal besøg: 3.343