BLOMSTERBÆNK, rattan, midten af det 20. århundrede.

53711. BLOMSTERBÆNK, rattan, midten af det 20. århundrede.

Bænk med glasplade og stativ til ophængning af blomster.
Hjul. Længde 89, bredde 30, højde 133 cm.

Slitage, gummi på hjul tørret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.192