Blikdåser, 18 stk, bl.a. Marabou, Cloetta og Kärn-Kaffe, 1900-tallet.

535607. Blikdåser, 18 stk, bl.a. Marabou, Cloetta og Kärn-Kaffe, 1900-tallet.

Højde ca 2 - 21 cm.

Slitage, skader, låg mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 2 - 21 cm.

Slitage, skader, låg mangler.

Antal besøg: 867