TANDLÆGEBÆNK, 1900-tallet.

TANDLÆGEBÆNK, 1900-tallet.
53444. TANDLÆGEBÆNK, 1900-tallet.

Længde 71 bredde 46 højde 110 cm.

Slitage, malingstab, pletter, en hylde mangler. Et mindre boring på den ene kortside, den anden kortside med senere bøjler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.665