ARDY STRÜWER. litografi, signeret og nummereret 100/125.

533461. ARDY STRÜWER. litografi, signeret og nummereret 100/125.

Dateret 1971 på tryk. Billedareal ca 20 x 25 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besøg: 1.619