SOFA, fineret med jacaranda, 1800-tallet.

533126. SOFA, fineret med jacaranda, 1800-tallet.

Gult plysbetræk, dybt polstrede sider.
Riflet ben, afsluttes med remskiver af messing.
Højde ca 90 cm. Længde ca 145 cm.
Dybde ca 68 cm.

Finerskade på kanten.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dybde ca 68 cm.

Finerskade på kanten.
Brugsslitage.

Antal besøg: 1.008