SKÅL, sølv, Carl Tengstedt, Gøteborg, 1855.

532728. SKÅL, sølv, Carl Tengstedt, Gøteborg, 1855.

Omkring 431 gram. Indvendigt forgyldt. Længde inklusive bøjler 24,5, højde 14 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 653