Skrivebord og stol, omkring 1900.

529599. Skrivebord og stol, omkring 1900.

Stol med præget sæde. Skrivebordsmål: Længde 120, bredde 58, højde 77,5 cm.

Slitage, pletter, knopper. Delvist bleget. Indretningsdel mangler. Stol med enkelte skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 392