SKATTABEL, engelsk stil, 20. århundrede.

528789. SKATTABEL, engelsk stil, 20. århundrede.

Mål på det største bord: 60 44, højde 61 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 511