SOFABORD med klapper, såkaldt "Hunting Table", engelsk stil.

528575. SOFABORD med klapper, såkaldt "Hunting Table", engelsk stil.

Længde 134, bredde 47 - 89, højde 52,5 cm.

Slitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 1.100