KAFFESERVICE, 3 dele, og BAKKE, nysølv, 20. århundrede.

52757. KAFFESERVICE, 3 dele, og BAKKE, nysølv, 20. århundrede.

Kaffekande, strømpeskål, flødekande og bakke.
Højden på kanden er 24 cm.
Bakke med dekoration af druer langs kanten, diameter 37,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højden på kanden er 24 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 919