SERVICEDELE, porcelæn, "Gröna Anna" Rörstrand.

52739. SERVICEDELE, porcelæn, "Gröna Anna" Rörstrand.

Består af forskellige ulige dele med forskellige aldre, herunder serveringsfade, flade og dybe tallerkener.

Slitage, misfarvning, krakeleringer, lejlighedsvise Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.632