LARS ENGLUND. Komposition, farvelitografi, signeret og nummereret 58/65.

52656. LARS ENGLUND. Komposition, farvelitografi, signeret og nummereret 58/65.

35 x 29,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Englund (Født 1933)

Få foretaget en gratis vurdering!

35 x 29,5 cm.

Kunstner/designer

Lars Englund (Født 1933)

Antal besøg: 2.845