FLASKE, glas, "Satellite", Bertil Vallien, Art Coll, Kosta Boda.

525554. FLASKE, glas, "Satellite", Bertil Vallien, Art Coll, Kosta Boda.

Signeret "Kosta Boda Artist Coll B. Vallien 89252".
Højde ca 23,5 cm.

Mindre Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 23,5 cm.

Mindre Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 762