KARFE, glas med sølvkant assay-stemplet Johannes Siggaard, Danmark, 1944.

523747. KARFE, glas med sølvkant assay-stemplet Johannes Siggaard, Danmark, 1944.

Samlet højde inkl. prop ca 24,5 cm.

Brugsslitage, mindre Kantstødt, aflejringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 501