SKABE, renæssancestil, 20. århundrede.

521815. SKABE, renæssancestil, 20. århundrede.

Længde 136 bredde 53 højde ca 170 cm.

Slitage, skader, løse hylder, pletter. Hylder bankede og med søm i. Lås beskadiget.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 438