FILM- og IDOLPORTRÆT, 20. århundrede.

52102. FILM- og IDOLPORTRÆT, 20. århundrede.

Medvirkende mest Birgit Thengroth. Forskellige formater.

Slitage, rifter og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, rifter og skader.

Antal besøg: 1.148