SOFFBORD, "Colorado", design Folke Ohlsson, Tingströms, 1960'erne.

519499. SOFFBORD, "Colorado", design Folke Ohlsson, Tingströms, 1960'erne.

Mærke, længde 64, bredde 48, højde 50 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 732